Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus]


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Angeliukai :)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
labutis

labutis


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2007-11-26
Age : 37
Miestas : *ten kur sninga*

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 12:18 pm

Kitam forume as si kurini pavadianu kitaip, bet dabar ji pervadinau ir manau kad jum turetu jis patikti Wink ideiu seip kelias dalis is karto. Idomaus skaitymo Very Happy




Buvo gan grazus vasaros rytas. Kadangi namelyje, kuriame draugai vakar vakare apsistojo
nieko valgomo nebuvo, tai merginos (Mar ir Jazmin) palikusios dar kitus miegancius isejo
i parduotuve. Isejusios i lauka apstulbo, nieko panasau anksciau nebuvo maciusios. Na
vakar ir negalejo to grozio pamatyt, nes kai atvyko jau buvo tamsu, ir seip buvo labai
pavargusios, kad kur beziuretu. Ju namelis stovejo beveik ant vandenyno kranto ir ta ryto
saule labai graziai buvo nusvietusi vandenyna.
- O, koks grozis. Mar ar kada esi ka panasau maciusi? - net negaledama atitraukti akiu
nuo vandenyno Jazmin paklause Mar.
- Negaliu sulaukti kada galesiu as jame issymauditi, o tu juk pati zinai, kad cia pirma
mano kelione prie vandens.
- Na tai tiesa. Is musu gal tik Tiagas ir temate vandenyna. - sakydama siuos zodzius
Jazmin atsisuko i kita puse ir pamate ne ka grazesni vaizda ir uzdejusi ranka Mar ant
peties tepasake,- manau, kad cia mum patiks.
- Oho cia dar ir miskas yra!
- Ir turbut mes vakar per ji cia ir atejome,- uzsisvajojusi pasake Jazmin.
Merginos pamate takeli einanti per ta grazu miskeli, kuriame labai graziai ciulbejo
pauksciukai, tai ir pasuko link jo. JOms gi visdelto reikejo dar rasti ir parduotuve.


Tuo tarpu namelyje ir eme visi keltis. Pirmas pabudo Tachas, nes kazkas jam smarkiai
trinktelejo ranka per nugara. Pasirodo, kad Tiagui, kuris gulejo salai neuzteko vietos.
Na jie buvo priversti miegoto ant zemes, nes namelis nors ir grazus, bet nebuvo jau
toks didelis.
- Baik cia dauzytis!!- pradejo saukti Tachas ir ne ka smarkiau trenke jam atgal.
Nuo to pabudo ir Tiagas. Murmedamas kazka po nosimi jis atsisedo. O Rama pazadino
saulute, kuri taip skaisciai sviete pro langa tiesiai jam i akis.
- Uzgesinkit ja kas nors, as miego dar noriu ir baigit cia saukti, - suniurzges
tepasake Rama.
Bet is gretimo kambario isgirdes triuksma atejo Nicolas. Keldamas vaikinus is ju
miegmaisiu pradejo:
- Koke grazi diena, eikit nusipraust. Tuoj merginos gris su pusryciais.
- Pusryciai, kur? Kada? - pasokes eme dairytis Tiagas.
- Tau tik tas ir tegalvoj, cia dar ir miego norinciu yra. - Pasake Rama mesdamas i
Tiaga pagalve.


Merginos toliau sau zingsniavo per miskeli ir kai is jo isejo pamate miesteli. Aisku
kazkur miestelyje turejo buti ir parduotuve. Eidamos per miesteli jos snekejo apie
vakarykscia kelione. Kaip vaikainia autobuse pradejo metytis traskuciais, paskui dar
jas aplaiste limonadu. Besisniakuciuodamos jos priejo parduotuve. Ji buvo tuscia,
nors kazkas rausesi ledu skyriuje.
- Klausyk as einu paimsiu ko nors valgomo, o tu eik paim atsigerti ir pora ledu.
Pareidamos suvalgysime labai aju karsta.- pasake Jazmin. Ir ji nuejo i ta puse
kur buvo sudeti pieno produktai. O Mar pasuko i kita puse. Pasieme is lentynos du
butelius sraito ir nuejo link ledu, kur neseniai dar kazkas ten tarp ju rausesi.
Mergina atsidare saldikli ir buvo jau bededanti ledus i maiseli, kai vienas ledas
jai iskrito si ranku. Ji pasilenke jo paimti, bet uz ja tai kazkas greiciau padare.
Mar pakele akis ir jos zvilgsnis sustingo, ji tik issiziojusi ziurejo ir nieko
negalejo pasakyti...
Atgal į viršų Go down
labutis

labutis


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2007-11-26
Age : 37
Miestas : *ten kur sninga*

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 12:19 pm

….. Tai buvo vaikinukas. Tamsiu plauku, mėlynu akiu, na maždaug tokio amžiaus kaip ir ji, gal kiek vyresnis. Mar nieko nesugebėjo ištarti, tik:
- Dėkui,- bet staiga kažkas vaikinuka pašaukė.
- Simonai, kur tave velnias nunešė!-Vaikinukas tik nusišypsojo savo kerinčia šypsena, pasakė prašom ir nuėjo pas kažka kas ji kvietė.
- Koks gražus vardas, Simonas, beje ir pats vaikinas neblogas.- ji dar užsisvajojusi apsisuko ir beeidama lik Jazmin vos nenuvertė stovo su žurnalais. Ji buvo kaip nesava. Tokio simpatiško vaikino ji kaip gyva nebuvo mačiusi. Bet staiga jos mintis išsklaidė Jazmin.
- Gal užmigai? Nejau porai ledu ir limonadui reikai tiek daug laiko?
- Ne, tiesiog pamačiau labai simpatiška vaikinuka.
- Užteks tau tu vaikinu, jie tave tik skaudina. Na eime, o tai musiškiai tuoj mirs nieko nevalge, - vos nesijuokdama pasake Jasmin. Aišku ji galvoje turejo tik viena iš pasilikusiųjų.
Taip Jazmin nutempe Mar prie kasos. Jos sumokėjo už prekes ir jau ruošėsi eiti pro duris, kai Mar prieš savo nosyte pamate raudona rožę.
- Gėlė gėlei, - ji išgirdo žodžius sau už nugaros. Tai buvo Simonas, jis vel nusišipsojo ir nuėjo.
Jazmin stovėjo išsižiojusi, o Mar net nežinojo ka daryt. Bet viena iš ju greit atsipeikėjo ir tymtelėjusi kitai už rankos nuėjo link namelio.


Na o vaikinu tai ši ryta niekas nestebino. Visi buvo jau atsikėlę ir nusiprausę, tik Tefi dar buvo duše. Jazmin ir Mar tuo metu kaip tik įėjo į vidu. Joms nespėjos padėti prekių ant stalo Tiagas čiupo maiša ir pradėjo jame iškoti ką galėtu suvalgyt. Kiti vaikinai ir jam neatsiliko. Visi buvo labai lakani, nes nevalgė nuo vakar dienos pietų. Mar tik stovėjo ir žiūrėjo i rankoje laikoma rožę.
- Pamerk ta gėlę, o tai ji nuvys. O manau, kad tu tikrai nenorėtum, kad ji nuvystu. Ar ne tiesa sakau? – pradėjo Jazmin.
- Tikrai, - Mar tik nusišypsojo ir suradusi puodelį, pripylė i jį vandens ir pamerkė taip nuostabiai kvepentį augalėlį.
Niekas į tai dėmesio kažkaip neatkreipė, gal per daug išalkę buvo, tai merginos nieko jiem ir nepasakojo.
Kai visi pavalgė, vaikinai susiruošė eiti prie vandens, o merginos pasiliko visko sutvarkyti. Ir pažadėjo vėliau ateiti pas juos. Tachas išeidamas pabučiavo Jazmin, o Tiagas lyg kažka norėjo sakyt Mar, bet pamatęs ja galvojančia apie kažka kita tiesiog išėjo pro duri lauk.


- Mar ir nuo ko gavai toke gėlyte? – neiškentusi paklause Tefi, kai vaikinų jau nebebuvo.
- Tu nepatikėsi. Parduotuvėje prieš mums išeinant jai padovanojo toks viena saldainiukas ir pasakė, kad gėlė gėlei.- pradėjo Jazmin.- Kažkam kritai į akį,- jau atsisukusi į Mar.
- Baik, jis man tik pakėlė ledus ir tiek, o kad padovanojo gėlę tai dar nieko nereiškia, - gynėsi Mar.
- Kad vaikinas tau kažka dovanoja tai manau jau šį tą turėtų reikšti.- Tefi nusišypsojo.
Taip jos bešnekėdamos viska greit susitvarkė ir pasiėmusios savo daiktus išėjo pas vaikinus.


Papludymyje vaikinai jau stovėjo išsimaude. Tachas pamatę ateinančias merginas pribėgo prie jų ir apsikabino Jazmin.
-Fu, tu šlapias,- susirauke ši.
- Tuoj ir tu toke busi,- juokavo Tachas.
Merginos tuoj persirengė. Tefi čiupo Tiagui už rankos ir įtempė jį i vandenį. Tachas paėmė Jazmin ant rankų ir taip pat nuėjo link vandens. Tik Mar stovėjo ir žiūrėjo į ta dideli mėlyna sutvėrima. Jis kažkiek ją gazdino, bet kartu ir traukė.
- Kas nutiko, neisi su jais paplaukiot? – išgirdo Ramos balsa.
- Kažkaip bijau, net juokinga darosi, kai pagalvoji. Bet aš dar nesu nė karto maudžiusi vandenyne. –kartu su šypsena iš jos lūpų išsirideno mieli žodžiai.
- O tu nebijok, duok man ranka ir atu nieko nenutiks. – Rama ištiesė jei ranką ir jie taip susikabinę nuzingsniavo link vandens.
Po kiek laiko jie visi smagiai dūko vandenyje ir nors pradžioje Mar stipriai laikė Ramos ranka, bet dabar ji jautėsi kaip žuvis vandenyje.
Kai visi išlipo iš vandens Tiagas su Tefi patraukė link miestelio, nes vaikai vakare norėjo, vakare kur nors nueit pasilinksmint. Tai jei išėjo paieškot kokio klubo ir užsakyt staliuka. Jazmin atsigulė pasideginti, o Mar, Rama, Tachas ir Nikas pradejo spardyt kamuolį.

- Kaip manai ar kada Mar atleis man? – susirūpinęs paklausė Tiagas.
- Duok jei laiko, juk žinai, kad tokius dalykus yra sunku atleisti. Bet manau, kad viskas bus gerai. Tik tu jos neskubink. – kaip tikra draugė pasakė Tefi.
- Bet aš bijau, kad ji ko kito nepamiltu per taą laika.
- Na nemanau, akd taip agli nutikti, ji juk taip tave myli.
- O Rama, jie taip gerai paskutiniu laiku sutaria. Ir jis ją labai myli. Tu juk pati tą puikiai žinai. – vėl su liūdesiu veide pasakė Ti.
- Jie juk geri draugai. Nebegalvok apie ją. Pamatysi nespėsi nei apsidairyti kaip ji tau atleis.
Taip bešnekėdami jei priėjo miestelį ir šiek tiek paklaidžiojo kol rado kokį klubą jame.
- O štai ir kažkos klubas, užeinam. – temdama už rankos Tiaga Tefi atidarė duris.
Viduje.
- Mes dar nedirbame,- juos pasitiko jau kazkur mums matytas vaikinukas.
- O mes tik norėjome užsisakyti staleli vakarui,- pradėjo tefi.
- O tai jūs tikrai galite padaryti. Jūs būsite dviese?- vėl vaikinukas.
- Ne mūsu bus... – skaičiuodamas visus pradėjo Tiagas.
- 7, - pertraukė jį Tefi.
- Gerai mes atsidarome 20 val. Bet pradžioje čia nieko gero nebunai, tai patarčiau ateiti vėliau.
- Gerai mes tada ateisime koke devinta. – pagalvojusi pasakė Tefi.
- Tai ok 21 val mes jūsų lauksime.


Už kokios geros valandos grįžo Tiagas su Tefi. Jie vos galais negalais rado kluba.
- Na ir užkampis, nieko čia nėra. – susinervinęs klabėjo Ti. – Bet užsakėm staliukai 21 val. O dar tiesa baras dirba iki 2 val. Nakties tai laiko pasilinksmint tikrai turėsime.
- Visai neužkampis, jam jei kas antras anmas ne klubas tai jau ir tragedija,- juokėsi Tefi.
- Galėsite eiti vieni, nes aš eisiu susitikt su su jūsu produseriu. Eisime tartis dėl jūsu koncerto. Bet gal po vakarienės ateisiu ir pas jus. Galėsime kartu grįšti. O kol būsite be manęs tikiuosi nieko neprisidirbsite? – kaip tikras globejas šnekėjo Nikas.
- Tu gi mus pažysti, nieko mum blogo nenutiks. – gražiai besišypsodama pasakė Mar.
- Klausykit ne butu laikas pietums? – Tachas.
- Na gerai einu namo ko nors paruošti. Gal kas norėtu su manim kartu? O kiti galės pareiti vėliau. – Mar nužvelgė visus, bet jos žvilgsnis sustojo ties Rama. Ji į jį žiūrėjo su prašančiu žvilgsniu, nes žinojo, kad tas savanoris bus Tiagas. O ji taip nenorėjo su juo pasilikt viena, nes jei butų vėl teke klausytis jo atsiprašymų. Bet laimėj Rama suprato iš jos žvilgsnio ko ji prašo ir pasisiūlė eiti kartu.

Taip visi kiti pasiliko prie vandenyno, o Mar ir Rama patraukė link nemelio.
- Dėkui, kad eini kartu.
- Tu pati žinai, kad visada tau padėsiu, - pasakė Rama ir ja apkabinęs pabuciavo į kakta.
- Tu geriausias draugas kokį tik esu turėjusi.
Jie apsikabino ir toliau nuėjo apie kažka kalbėdami ir besijuokdami. Neilgai truko ju kelionė. Greit jie priėjo jų namelį ir Rama atidaręs duris, gražiu rankos mostu pakvietė Mar vidun. Ji padėkojusi įėjo. Vaikams valgio gaminimas buvo gan įdomus užsiėmimas. Jie pradžioje gražiai viską darę, vėliau kai lazaniaj buvo pašauta į orkaitę jie ėmė tvarkyti viska. Mar plaudama nešvarius puodus pradėjo taškyti vaikiną vandeniu. Žinoma Rama neatsiliko.
- Dabar tai tu saugokis, - juokavo jis. Vaikinas pagriebė šalia jo buvusią stiklinę, priipylė vandens.
- Tik ne tai,- mojuodama pirštu, kad to nebus Mar jau traukėsi atgal nuo jo.
- O taip bus,- besikuodama Rama vis artėjo prie jos.
Atgal į viršų Go down
labutis

labutis


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2007-11-26
Age : 37
Miestas : *ten kur sninga*

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 12:19 pm

Rama artėdamas prie Mar vis taikė kada čia ant jos užpilti vandeni, bet Mar vis traukėsi nuo jo.
Viena akimirka jis buvo taip arti, kad čiupo ją už rankos ir apipylė merginą.
- Na dabar tai tu saugokis,- besivalydma veidą piktoki pasakė Mar, nors ištikrotai nei kiek ant jo nepyko. O Rama žinoma ta žinojo.
- O tu žinai, kad ir susiraukusi tu atrodai gražiai.
- Čia tik taip šneki, kad aš tau nieko nebedaryčiau, nes bijai manęs.
- Kaip sau nori, bet aš sakau tau tiesą. Kada aš tau esu melavęs?
- Gal ir niekada, bet visada buna pirmas kartas. – taip atitraukdama jo dėmesį savo šnekomis Margriebė kempinę ir šveitė tiesiai į Rama. Šis norėdamas išvengti to smūgio traukėsi i šalį, bet paslydo ir visu kūnu griuvo ant žemės.
- Tau nieko nenutiko? – gal keik net išsidandusi Mar puolė prie jo.
- Atrodo, kad niekas nelūžo. – Trindamas galvą ranka pasakė vaikinas.
Abiem paėmė juokas. Bet staiga pro duris įėjo kiti.
- O tu sakiai, kad nėra man ko nerimauti dėl jų.- benuotaikos Ti pašnibždėjo Tefi.
- Tik nesakyk, kad kai mes aną dieną ir dūkome ir buvo galima tą pati pasakyti. – Tefi net šiurpuliukai perbėgo per kuna.- Jie gi draugiškai.
- Žinau, aš kaip tokei dalykai pasidaro daugiau nei draugiški.


Kol visi pavalgė ir susitvarkė atejo beveik vakaras. Merginos nuėjo ruoštis į klubą.
- Ir ką jūs ten darėte su Rama? – prabilo Tefi.
- Nieko, tik šeip pakvailiojom.- teisinosi Mar.
- Kas tarp jų gali buti, aki Mar galima sakytituoj pames galva dėl kito.- kumštelėdama Mar į šoną juokavo Jazmin.
- Ai tiesa, tas nepažystamasis kuris jei padovanojo gėlę. – merkė akį Tefi.
- Na jūs ir žiaurios. – susiraukė Mar.
- Na nepyk ant mūsų. – Choru apsikabindamos Mar pasakė merginos.
- Kaip čia ant jūsų pyksi. Traukitės į šalį o tai sulgamžisite mano suknele.- juokėsi Mar.
- Ar jau pasipuošėte. – kiek nedrasiai kišdamas galvą į kambari klausė Rama. Bet pro jį nieko nebijodamas įlėkė Tachas.
- Tu kaip visada graži. – apkabindamas ir bučiuodamas Jazmin.
- Žinojai, kad prieš tai reikėjo ir pasibelsti.- Jazmin.
- Nebėra laiko kada belstis, mums jau laikas eiti.- imdamas į rankas Jazmin ir nešdamas ją iš akmbario pasakė Tachas.
- Mano rankinė.- tik spįjo pasakyti mergina.
- Paimsim mes ta tavo rankinę. – imdama ją išbėgo iš paskos Tefi.
Mar dar truputi tvarkėsi. Į kambarį įėjo Tiagas.
- Dar neinat?- žiūrėjo į Rama ir Mar.
- Aš tuoj. Tu gali eiti mes jus pasivysime.- Mar.
Tiagas daugiau nieko nebesakė ir išėjo palikdamas juos vienus.


- Kur tie du?- Jazmin.
- Tuoj mus pasivys. Mar dar kažka daro.- teišlemeno Tiagas ir pasuko su visais link klubo.
Už kelių minučių visi jau buvo prie klubo. Mar su Rama dar nebuvo, bet kažkaip niekas per daug del jų ir nepergyve. Visi žinojo, kad jiem nieko baisaus neatsitiko ir jie tuoj ateis. Prie duru stovėjo vaikinas.
- O sveikučiai, mes jau jūsų laukėm.- prie durų juos pasitiko vaikinas, kuris Tefi ir Ti jau aną karta priėmė juos.
- Sveikas.- psilabino dar karta Tefi. Ji visus praleido, nes norėjo jam dar pasakyti, kad greit ateis dar du.
- Labas, - nusišypsojo Jazmin vaikinukas, kuri ėjo paskutinė. – Kur tavo draugė?
- Tuoj ateis.
- Dar du tiksliau.- kiek pasimetusi pasakė Tefi ir abi merginos įėjo į vidu.
- Tik nesakyk, kad čia tas, kuris Mar rožę padovanojo.- Tefi.
- Tas pats. Gražutis tiesa.
- Na jei ir sekasi, nenuostabu, kad Tiagas jei neberupi.- vos nesikuodama pasakė Tefi.
- Ko tokios laimigos, nepapasakosite iš ko juokiatės?- Tachas.
- Iš jūsų. Esate tokie nekūlturingi. Isiveržėt i klubą, kaip kokie laukiniai,- Jazmin ir pakštelėjo Tachui i žandą. Merginos dar kartelį susižvalgė ir nusijuokė.


Netrukus Mar ir Rama jau stovėjo artinosi prie klubo.
- Kažkaip vėsoka, nors ir vasaros vakaras.
- Kaip čia tau nebus vėsu.- Rama apkabino viena ranka ją. – na dabar bus šilčiau.
- Tu tikras draugas. Ir ką aš be tavęs daryčiau.- Mar darugiškai pabučiavo jį į žandą. Bet atsisukusi į klubą, prie kurio jie katik priėjo, ji net nustebo. Žinoma ji išvydo Simoną.
- Jūs turbut busite prie tos ketveriukės, kuri ka tik įėjo vidun?
- Taip mes su jais.- pasakė Rama ir imdamas Mar už rankos vedėsi toliau.
Mar kažkaip net vieno žodžio negalėjo pasakyti, nors labai norėjo. Simono ir merginos žvilgsnai susitiko ir jie vienas nuo kito negalėjo atitraukti akių.


- Matei ten jis?- Jazmin.
- Taip mačiau.- nusiminusi atsakė Mar.
- Ir ko dabar be nuotaikos? – Tefi.
- Tai, kad jis dabar galvos, kad aš su Rama pora. Ateidami jis mane apkabino nes amn buvo šalta, o aš jam i skruosta pabučiavau kaip draugė. O Simonas viska matė.
- Na tu nenusimink, juk tu pati žinai, kad su Rama esate tik draugai, nors jis tave labai myli. Tai tu jam pasakysi kaip yra ištikro ir jsi supras tave.
- Gal ir teisybe sakai Tefi. – jau kiek atsigavusi Mar.
Tachas čiupo Jazmin.
- Eime pašokt.
- Mes čia to ir atėjome. – atsakė ajm mergina.
Mar pažiūrėjo i Tefi.
- Gerai padarysiu atu paslauga ir paimsiu aš Ti.
- Ačiū, tu tikra sesuo.
- Kam aš čia daugiau reikalinga. O gal pavyks koke jam kita pana surast.- nusijuopke Tefi. Mar ir juokas paeme.- Na gerai pasvajojm ir praeis, nes čia kažkaip butu nerealu.
Tefi net neleido Ti nieko pasakyti griebė jį už rankos ir nusitempė į šokančių burį.
- O mes čia taip manau, kad nesėdėsim.- Rama.
- Manau, kad ne,- pritariančiai pasakė Mar ir jeidu ir nuėjo šokti.
Visi smagiai šoko, bet kažkas užsimanė gerti ir Mar pasisiūlė nueiti ko nors užsakyti. Vos tik mergian nuėjo Rama jau norėjo eiti atsisėsti bet vos neatsitrenkė už kažkokios merginos.
- Labai atsiprašau. – savo kerenčia šypsena nusišipsojo Rama.
- Nieko, čia nedaug vietos yra.- atsakė mergina. Ramai ji krito į akį, tai galvojo, kad neverta praleisti progos ir pašnekinti ją daugiau.
- Gal norėtum pašokti jei žinoma esi viena?
- Kas per klausimas, žinoma, kad galim. – merginos žodžiai nuskambėjo taip lyg ji to butu seniai laukusi. – O tavo mergina nesupyks?
- Mar, tikrai ne, ji man tik gera draugė. Beje aš Rama,- jau šokdami prisistatė vaikinas.
- O aš Marizza. Malonu susipažinti.
- Man ir malonu. Visada būna malonu, kai sutinki tokį gražų angelėli.


Mar šeip ne taip prasibrovė prie baro ir užsakinėjo gėrimus.
- Ko net nepasisveikinai, gal del vaikino savo?
Mar išgirdo pažystama balsą, kurio kaip gyva nepamirš.
- Jis ne mano vaikinas.
- Na iš šono pasakyčiau ka kita.
- Mes tik geri draugai, nejau tu tokiu neturi?- atsisukdama į Simoną pasakė Mar.
- Žinoma turiu. Tai vadiansi esi viena?
- Galima ir taip pasakyti. Beje parduotuvėje nespėjau prisistatyti, nes kaip tu sakai mano draugas mane pakvietė, esu Simonas.- vaikinas ištiesė ranka.
- O aš Marianela, nors draugai vadina Mar.- paspaudė vaikinui ranką.
- Gal norėtum pašokti?
- Gal ir norėčiau, o tu neturi dirbti?
- Aš čia tik svečius priminėju, nes galima sakyt esu savininkas viso klubo. Na tiksliau mano tėtis.
Ir Simonas paėmė Mar už rankos ir nusivedė ją pašoti. Kai jis paėmė Mar už rankos ji pajuto koke ji stipri ir nesinorėjo jai jos palaisti. Šokdami jei daug šnekėjo apie save. Mar pasakojo, koks jos gyvenimas buvo iki tol, bet apie Ti ir Rama nieko neužsiminė. Gal tiesiog nebuvo reikalo apie juos ir šnekėti. Tik pradėjus groti lėtai dainai Simonas apkalbino Mar. Mergina iki tol dar niekada nebuvo jautusi toke saugi, na gal tik su Rama, bet ir tai dabar ji jautė visai ką kitą.
Ji nenorėjo palaisti Simono.
- O tu man labai patikai, vos tik pamačiau tave, pagalvojau, kad dar tokis gražios nesu gyvenime matęs.
- Aš...- Mar norėjo jau kažka sakyti, bet simono lūpos priartėjo prie jos ir jie pasibučiavo........
Atgal į viršų Go down
labutis

labutis


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2007-11-26
Age : 37
Miestas : *ten kur sninga*

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 12:20 pm

..............tai buvo kažkas ko dar nei vienas nebuvo jautęs. Jie stovėjo žiūrėdami vienas į kitą. Tiesiog negalėjo atitraukti akių. Tą akimirką jiem buvo gera ir abu slapčia svajojo, kad tai truktu amžinybę. Bet staiga ant Simono kažkas užgriuvo. Na žinoma tai buvoTiagas. Ti trenkė Simonui, bet vaikinas nepasidavė ir pargriovęs Ti, trenkė jam atgal. Jie smarkiai susimušo. Mar mėgino juos išskirti, bet kažkaip jai tai nelabai pavyko.
- Gal galėčiau sužinoti kas čia vyksta.- jau laikydamas Ti paklausė Nicas.
- Tiagui kažkas negerai. Tiesog kalbėjau ir jis užpuolėvaikiną.- pradėjo Mar.
- Tu su juo bučiavaisi.- atrėžė Ti.
- Ką, negalima. Tau ati aišku galima su visomis išeilės. O aš jau turiu būti tik tavo. Žinai ką Tiagai, tarp mūsų gal kas nors ir buvo, bet tikrai nebėra ir tikrai nieko nebebus.- Mar buvo skaudu tą sakyti, bet ji žinojo, kad daugiau tai nebegali testis.
Verkdama ji išbėgo lauk. Visi stovėjo aplink juos ir smerkiančiai žiūrėjo į Ti. Rama tik uždėjo ranką jam ant peties.
- Kitą kartą pagalvok ką darai.
Taip pasakęs išėjo ieškoti Mar, nes žinojo, kad jei reikai su kuom nors pakalbėti. Tiagas taip apt apsisuko ir išėjo, o Tefi nuėjo jam iš paskos. Nors kartais apie jį ir ne kaip mano, bet visgi jie draugai.
Simonas iš pradžių nieko nesuprato, bet po kelių sekundžių atsipeikėjo ir atip pat išbėgo jieškti Mar. Tachas su Jazmin ir Nicu pasiliko klube. Jiems taip pat nebebuvo nuotaikos linksmintis.
- Einu sumokėsiu ir galėsim eiti namo.- Nicas.
- Gerai, mes tavęs palauksim prie išėjimo.


Išėjęs Simonas Mar pamatė apkabint Ramos. Jie sėdėjo kitoj gatvės pusėj parke, prie medžio.
Jis patraukė link jų.
- Tau viskas gerai?- Simonas.
- Dabar gal ir ne, bet paskui tikrai viskas jei bus gerai.- už mergina pasakė Rama.- Tau gi visada taip, kažkas nutinka, bet esi stipri, ar ne tiesą sakau. – jau sakydamas Mar.
- Atleisk, kad taip išėjo.- atsiprašė Mar Simono.
- Nieko, o ka jis toks?
- Tiagas, buvęs jos vaikinas. Bet pats viską sugadino, tai dabar ir elgiasi kaip beprotis.- vėl Rama, nes žino kad Mar sunku kalbėti.
Iš už kampo išlindo iš kažkur atsiradusi Marizza.
- Va kur tu, o aš tavęs klube ieškojau.
- Oi tu. Atleisk, kad taip tave nieko nesakęs palikau. Draugei labai negera.
- Kas ji tokia?- susidomėjusi paklausė Mar.
- Marizza.- tiesadama ranką pasakė mergina.
- Marianela.- atsistodama pasakė Mar.
- Gali vadinti Mar.- pridūrė Rama.
- Tik palik tave vieną tai ir susirandi ka nors. – jau juokdamasi pasakė Mar.
- Pati laiko neleidi veltui.- apkabindamas viena ranka Simoną pasakė Rama.
- Simonas jei ka.- prisistatė šis.
- Rama.- vaikinai paspaudė vienas kitam ranką.
- Klausykit, dar nėra labai vėlu, gal grištam atgal į klubą. Na žinoma jei Mar tau jau geriau?- pasiūlė Simas.
- Mar nebegalvok tu apie Ti, jis nevertas tavo ašarų. Einam dar pašokt. Bet jei tu nenori tai žinai, kad aš tave suprasiu. – Rama.
- Žinai, geriau einam dar pasilinksmint. Nematau reikalo čia eit jau namo. Ir beje jis pats kaltas, kad mum taip nutiko.- čiupo Simoną už rankos ir vos netempdama pasuko klubo link.
- Va čia tai gerai pasakyta.- paėmęs ant rankų nieko nesusigaudančią Marizza sušuko Rama.- O mūsų nepalauksit!!!!!!


- Tik palik jus vienus ir velniai žino ko pridirbat.- Nicas.
- Na čia gali mum nepamokslaut, Tiagas ten prisidirbo.- Tachas.
- Tai kas ten nutiko?
- Mes su Mar ryte parduotuvėje sutikom tą vaikinuką, regis Simoną. Jis jei padovanojo rožę. Na ir taip su juom ir išsiskyrėm. O vakare atėjom čia ir vėl jį sutikom. Kaip ten viskas tiklsiai buvo nelabai ir žinom, nes Mar nuėjo užsakyt ko nors atsigert, o jau už kelių minučių Ti puolė ant to vaikinuko. Turbūt Mar šoko su juo, o Tiagui pavydas paėmė.- trumpai papasakojo Jazmin.
- Nemanau, kad turėtume kištis į jų santykius, jie ir patys viską susitvarkys.- pridūrė Tachas.
- Gal ir taip.- pagalvojęs pasakė Nicas. Staiga suskambo jo mobilusis.- klausau, o čia tu. Kur esat? Na ir kada ruošiatės grįšti? Žinau, kad tu ja pasirūpinsi. Gerai, pasilinksminkit.
- Kas čia skambino?- susidomėjo Jazmin.
- Rama, sakė, kad jie su Mar dar klube ir grįš vėliau.
- Reikėjo ir mum dar pasilikt.- kažkiek nuliūdęs pasakė Tachas.
- Nieko, dar bus vakarų kai galėsim pasilinksmint.
- Tik ne ryt, nes ryt vakare jūs koncertuosit. Aš susitariau del koncerto 21val. ryt centrinėje aikštėje.- įsiterpė Nicas.
- O kaip faina.- nudžiugo Jazmin.


Rama su Mar grįžo paryčiais. Iš pradžių jie palydėjo Marizza iki namų, o Simona paliko klube. Į namelų jie įėjo tyliai, kad nieko nepažadintų. Vienas kitam palinkėjo labos nakties ir nuėjo gulitis.
Vos Marianella atsigulė ji išgirdoTefi.
- O žinai Tiagas gailisi, ką padarė.
- Ir ko jam gailėtis. Visada daro ką nori ir kitus skaudina.
- Tai jau taip. Tiesiog pavydi jis ir tiek, juk visdėlto tave myli. Bet aš nesikišiu į jūsų reikalus, ka nori tą gali daryt. Čia tavo gyvenimas. O jei ką noripasakyti Ti tai jis sėdi pakrantėje. Vieną kart išsiaiškinkit viska iki galo.
Tefi nusisuko ir kaip jautė Mar ji užmigo. Mergina žiūrėjo į lubas ir galvojo apie ati ką jei pasakė Tefi, gal ji ir teisi, tiesiog reikia jam viską pasakyti ir baigti visą šitą nesamonę. Mar tyiai atsistojo, užsimete savo megztuką ant pečių ir išėjo.


Tiaga Mar pamatė vos paėjusi už namo. Ji sukaupė visą drąsa ir nuėjo prie jo.
- Žinai, nemanau, kad mums kas daugiau išeis. Ir tikrai bus geriau jei mūsų daugiau niekas nesies. Per daug tu mane skaudini. O tai kątu padariai man niekaip neišeina iš galvos ir negaliu tau to atleist.- pradėjo mergina prisėdusi prie Ti.
- Bet kodel tu toke kategoriška. Duok man dar vieną šansa.
- Tu jį jau turėjai, ir pats žinai, kad iš to nieko gero neišeina. Bus geriau mum atskirai.- ji pasirėmusi ant jo peties atsistojo ir grįžo atgal į namelį. Tiagas toliau žvelgė i vandenyną ir apie kažką mastė.


- Žmonės užteks miegot. Lauke tiesiog pasakiškas oras.- bandė visus prikelti Nicas. Tiagas taippat jau buvo parėjęs, Mar tai juto, nes turbut ji vienintelė, kuri visą naktį taip ir nesugebėjo užmigti.
- Dar truputi leisk pamiegot.- vos ne visi choru.
- Užteks jums to meigo, ir be jo esat gražūs. Ir beje susitariau dėl ekskursijos jo apylinkes.
Teko visiem keltis, norėjo jei to ar ne. Nicas pataisė pusryčius ir visi susėdo prie stalo.
- Beje vakar su jūsų vadybininku susitariau dėl koncerto miesto aikštėje.
- Šiandien vakare, tiesa?- Jazmin.
- Aš ir taip vakar galvojau, bet šiandien jis paskambino ir pasakė, kad atidėjo iki penktadienio, nes šiandienai visko parengti jei nespėja. Tai va turim tris laisvas dienas ir aš šiandien sau leidau jum kaip jau minejau užsakyt ekskursija.


Visi pavalgę ir dar kiek užsimiegoję jau stovėjo prei kazkokio namo, kur juos turėjo paimti autobusas. Už kelių minučių atvažiavo autobusas ir visi sulipo į jį.




P.S. siam kartui tiek, laukite tesinuko Very Happy
Atgal į viršų Go down
Allegra
Administratorė
Allegra


Pranešimų skaičius : 324
Join date : 2007-11-22
Age : 33

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 4:06 pm

Idomu ir laukiu tesinio Smile
Atgal į viršų Go down
https://cmgroup.forumlt.com
labutis

labutis


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2007-11-26
Age : 37
Miestas : *ten kur sninga*

Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 8:03 pm

Allegra malonu, kad patiko. Ilgai neversiu laukt



Kelionė buvo šauni. Ištikro pamatė daug nuostabių vietų. Ir visi kalbėjo, kad atiduotu bet ka, kad tik galėtu čia pasilikti visam laikui. Bet visi žinojo, kad čia tik svajonė, kuri neišsipildys, na nebent kai jie užaug ir turės savo gyvenimus.
Kai jie važiavo namo jau buvo gan vėlu. Vaikai buvo pavargę bet laimingi. Kažkam (tai yra Nicui, Tachui, Jazmin ir Tiagui) užteko dar jėgu žaisti kortom „durnių“. Na manau, kad neverta nei rašyt kas jau penktą kartą iš eilės pralaimėjo lošimą. O autobusiuko gale sėdėjo Rama. Tiesa jis snaudė, o į jį iš vienos pusės atsirėmusi miegojo Tefi, o iš kitos Mar. Vaizdelis buvo fainas, tai kažkas iš žaidžiančių juos nufografavo.
- Paerzinsim Rama, kad turi tiek daug panų.- juokėsi Tachas.
- O man atrodo, kad pats jam pavydi.- trinktelėjo Jazmin savo vaikinui.
- Jau parvažiavom.- pertraukė juos autobuso vairuotojas.
Tefi pabudo. Trindama akis dairėsi aplink.
- Kur mes?
- Jau namie. Lipk lauk.- Ti.- Rama pabusk, aju parvažiavom.- vaikinas aju norėjo žadint ir Mar, bet Rama pabudęs jį sustabdė.
- Lai miega, aš ją parnešiu. Ilga diena buvo, tai nors pailsės.
Taip visi palengva suėjo į vidų.
- Gal kas alkanas. Ko nors greit paruoščiau.- Nicas.
- Tai turbut, kad neverta tau ir vargintis,- Jazmin.- Einam mes miegot.
- Na kaip norit, aš tai dar ka nors užvalgysiu. – pareiškė vyriškis.
Su juo pasiliko Tachas ir Tiagas. O merginos nuėjo į vonią nusiprausti ir ruoštis į lovą. Rama tai tiesiu taikymu pasuko link merginu kambario ir paguldė Mar į jos lovą. Užklojo ją ir neatsispyręs pabučiavo. Vaikinas išėjo. O kai uždarė duris Mar pabudo.
- Ar man jau prisisapnavo ar tikrai Rama mane pabučiavo,- sau pašnibždom pasakė mergina.- turbut, kad susapnavau.- staiag ji išgirdo už durų žingsnius ir užsimerkė.
- Faina diena buvo. O tu tikrai manai, kad tarp Mar ir Tiago tikrai viskas aju baigta.- Tefi.
- Kažkodėl manau, kad taip. Jau vien vakarykštis įvykis daug ką nulėmė. Ir šeip manau, kad Mar patinka tas vaikinukas iš klubo.
- Gal ir esi Jazmin teisi. Jei reikia naujo vaikino. Na kad ir Rama.
- Tefi gal tu vakar buvai akla. Nematei kiap jis žiūrėjo i Marizzą.
- Ai ne mum spresti kam su kuo būti, geriau jau miegam, o tai mano akys tuoj pačios užsimerks.
- Labos nakties.- pradaręs duris pasakė Nicas.
- Labanakt,- choru atsakė merginos.


Tą vakarą jos daugiau nebešnekėjo. O Marianela dar ilgai nemiegojo. Gal merginos ir sakė tiesą, gal jei tikrai reikai kito vaikino. Simonas gražus ir tikrai su juo jaučiasi ji saugi, bet jei vis ramybės neduoda Rama. Ji jį lauko tikru draugu, bet tą vakarą klube, kai jie pasiliko keturiese ir kai ji matė jį šokantį su Marizza jai tikrai širdį tai baugino. Tai buvo kažkos pavydas. Nors ka ji ten galvoja. Mar žino, kad greičiau jį įskaudins nei padarys jį laimingą. Taip jau gi yra buvę. Su tokiom mintim ji ir užmigo.


Kitą rytą nicas visiem leido ilgiau pamiegot. O aki visi jau buvo pakilę saulė jau švietė gana aukštai. Jazmin su Tefi išėjo į pajūrį, o vaikinai patraukė link miestelio. Jiem buvo įpareigota nupirkti valgyt, nes kitą dieną Nicas jiem pasiūle paiškylaut po kalnus. Visi buvo vienbalsiai už tokį žygį, nes niekas dar nebuvo matę kalnu, o tuo labiau iš arti.
Mar sėdėjo virtuvėje ir žvelgė pro langą. Nicas plovė indus, tik staiga kažkas pasibeldė į duris.
- Tu kažko lauki?- Nicas.
- Tai, kad niekas nežino kur mes esame. O ir kas čia gali žinot, aš gi pati nieko nepažystu.- abu net nusijuokė.
- Čia ati geros mintys. Na bet kol neatidarysim tol nesužinosim kas čia pas mus atėjo. Buk gera ir atidaryk, o ati mano rankos nešvarios.
Mar atsistojo ir nuėjo prie durų. Už jų stovėjo Simas ir keli jo draugai. Mar net nesitikėjo jo čia pamatyti tai kiek nustebo.
- Sveika, nelabai sutrukdžiau?
- Na tikrai ne.- Mar.
- Mes čia su draugais sugalvojom pasivažinėti su keturračiais, sakau gal ir jūs visi norėsit prie mūsų prisijungt.
- Gal būtų visia įdomu, bet, kad nieko čia nėra. Na tik aš ir Nicas.
- O čia tu, sveikas.Atleisk už aną vakarą, Ti truputi pasikarčiavo.- Nicas iškišo galvą pro duris.
- Labadiena. Nieko tokio.
- Jis mane kviečia pasivažinėti su keturračiais.- isiterpė Mar.
- Kas dar per klausimas, jei ją parvesi sveiką tai drąsiai galit eit.
- Gerai aš tik pasiimsiu savo tašę.
Mergina nubėgusi į kambarį čiupo už rankinės ir išbėgo kartu su naujais galima sakyti jau ir draugais.
- Na ir galva. Pamiršau pasakyti Mar, kad penkta valanda mūsų laukai įrašų studijoje, gi turim įrašyt naują dainą. Na bet gal ji iki to liako dar spes pareit.


Jau buvo pusę penkių kai vis buvo parėję, tik trūko Mar.
- Ir kodėl jei nepasakei, kad mes turim dainą įrašyt.- kiek susiraukusi pasakė Jazmin.
- Na visai iš galvos išėjo, kai vakar jum autobuse tą sakiau ji jau miegojo. O šiandien per greit ji išbėgo.- teisinosi Nicas.
- Gal paliekam jei raštelį ir patys einam į studiją. O blogiausiu atvėju tai Jazmin jos partija sudainuos.- pasiūlė Tachas.
- Dar pasiūlik mane tai iš vis bus juokinga.- Tefi.
- Na gali ir tu jei labai nori.- juokėsi Tachas.
- Nėra čia ko juokaut, Mar turi dainuot ir ji dainuos.- Rama
- Gerai aš paliksiu jei raštelį ir mes jos palauksim studijoj.- Nicas
Vos jiem tik išėjus iš namelio jie pamatė pareinančią Mar. Ji ėjo lėtai ir žinoma ją lydėjo Simonas. Visi tik pradėjo šaukt jei.
- Greičiau nelagi mes jau ir taip vėluojam.
- Kur, kas, kada?- nesusigaudydama pradėjo Mar.
- Turim įrašyt dainą. Ir Nicas tau pamiršo pasakyt.- Jazmin.
- O tu dar ir dainuoji?- Simonas.
- Ir dar žinok visai neblogai.- Tefi.- nebūtų ji man sesuo.
- Jūs tik pusiau seserys.- juokavo Tachas.
- Na gerai mažiau šnekų, o einam. Ir jei nori gali eit kartu ir išgirsi kaip ši visa kompanija moka dainuo.- pasiūlė Simonui Nicas.
- Na ne visi jau mes čia dainuojam. Kaip pavyzdžiui aš.- Taip sakydama ji dar žvilgsnį metė ir į Ti.
- Su malonumu eisiu kartu. Ir turbut jaučiu, kad toke graži mergina tikrai turio gerą balsą.- jis nusišypsojo Mar.


Kai jie pasekė studiją jau buvo šiek tiek po penkių ir prie durų jų jau laukė prodiuseris Pablas.
- Jau galvojau, kad jūsų šiandien nebepamatysiu.- spausdamas Nicui ir kitiem ranką jis pasakė.
- Šį kartą tai turbut aš busiu kaltininkė. – nusišypsojo ir pabučiavo Pablui į skruostą Mar.
- Ne ati aš jei pamiršau pasakyti, kad įrašom dainą.- pasiteisino Nicas.
- Na svarbiausiai tai, kad atėjot. Įrašysim naują dainą „Estoy listo“ ir dar norėčiau, kad Marianela perdainuotu savo dainą, nes tą įrašą kuri atsivežėm kažkoks brokuotas. Ir man labai patiko kai jūs aną karta su Rama ją atlikot. Tai av noriu, kad poryt jis tau pritaru gitara. Rama sutinki?
- Tai aišku, kad taip.- nusišypsojo Ramiras.
- Tai per koncertą aš ir gyvai galiu dainuot.
- Žinau, kad gali, bet turėt įraša visada verta.
Ji daugiau su juo nebesiginčyjo. Jie įrašė naują dainą.
- Klausykit mūsų čia vistiek visų nereikia tai gal kas norit eit į klubą, o kiti prisidės vėliau?- pasiūlė Jazmin.
- Gal ir gerai sakot, tik trukdysit Mar susikaupt.- pritarė Pablas.
Studijoje pasiliko Mar, Rama, Simonas ir Nicas. Na kam daugiau ten buvo verta pasilikt. Kai mergina pradėjo dainuot „escapare“ Simonui per visą kūną nubėgo šiurpuliukai.
- Graži daina.- Simonas.
- Taip nebloga. Jos pačios kūryba.- pritarė Nicas.- Ji daug ką patyrė per paskutinius savo gyvenimo metus, bet atsitiesė ir gyvena toliau. O ta daina tai kai ji nežinojo katrą pasirinkt, Tiaga ar Rama.
- Tai jei patinka ir Rama?
- Kažkada buvo pora, bet neilgai, na gal dėlto, kad jei labiau rūpėjo Tiagas, o gal dėl Tiago tėvo. Jis neleido jiem draugaut. Ir Mar nuo jo labai buvo nukentėjusi. Aišku Rama užstodavo ją ir jam labai daug kliuvo. Galiu drąsiai sakyt, kad Rama su Mar myli vienas kitą labai ir yra tikria geri draugai. Bet tau manau nereikai dėlto jaudintis, tai jų praeitis, kuri niekada manu nebegriš.
- Iš tavo žodžių suprantu, kad jų gyvenimas nebuvo saldus.
- Tai jau tikrai. Bet jei visi yra tvirti ir niekas jeim nesutrukdys siekti savo svajonių.- vos spėjo pasakyt, kai jau prie jų priėjo Mar ir Rama.
- Na kaip patiko?- Mar žiūrėdama į Simą.
- Labai gražiai dainuoji.- pabučiavo jai į žandą Simonas.
- Šiandieną jau baigėm, tai susimatysim poryt kai bus koncertas. Gerai pailsėkit.- atsisveikindams pasakė prodiuseris.
- Gerai eime pas kitus. – pasiūlė Rama ir taip visi išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Angeliukai :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Angeliukai :)   Angeliukai :) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Angeliukai :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Casi angeliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gryztame i http://almapirata.forumup.lt [atsiprasome uz nesklandumus] :: Fan Fiction/Fan Art :: Fan Fiction-
Pereiti į: